Sitemizden Yararlanmak İçin

Sitemize Üye Olmalısınız

or Kayıt ol
Server Tanitimi , Ko Tanitimi , Silkroad Pvp Serverler , Metin2 Pvp Serverler

Elif ko Acılıs Tarihi 31 aralık 2012

[XFB] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Server Tanıtımı kategorisinde Stark tarafından oluşturulan Elif ko Acılıs Tarihi 31 aralık 2012 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 516 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Server Tanıtımı
Konu Başlığı Elif ko Acılıs Tarihi 31 aralık 2012
Konbuyu başlatan Stark
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Stark

Stark

K.Destek Yöneticisi
Katılım
27 May 2013
Mesajlar
2,664
Tepkime puanı
15
Puanları
38
Artık 3 gün sonra kapanan HOMEKO sw lerden sıkıldığınız aşikar... Bu Database İle bu hasretinize son vermeye geldik. Kesinlikle Hiçbir Kusur,Bug, Vb. Gibi Durumlar Söz Konusu Bile Olmayacak Şekildedir.

Database'Deki ÖZELLİKLER !

Gemi SavaşıBDW

Forgetten Temple

Snow war

• 4 TANESİDE KESİNLİKLE PROBLEMSİZ CALISMAKTADIR.Rank Sistemi ( cz de her iki ırktanda en çok np kazanan ilk 10 kişiyi gösterir. )• 83 Level Sınırı• Tüm joblar eşit• İtemler üzerinde olarak başlar...• Aradığınız tüm şeyler Cz town arkası Bf ve Krowaz Slotlarındadır !

DROP LİSTEMİZSheller :Pauldron : Troll CaptainPad : Dark StoneGauntlet : Crimson WingBoots : Troll BerserkerHelmet : Troll Warrior

Upgrade İtemler : Aof , Aoc , Dread Mare , Chiopetera , Mavi kutu ( drop Ds ve Dk )

Öncelikle Şu Sorulara Bi Cevap Vereyim...Krowaz item Oranı Açıktır... Oranı En Başta Düşüktür. Zamanla Yükselir Yada O şekilde Kalır.

DD drop “ Troll “ dedir. % 2 dir . Emek İşidir Yani.

İron Neck , İron Belt , Glass Belt , Ske Belt , Chitin Shield Oranı Yoktur. Zamanla Ya Açılır Yada Açılmaz . Ama Onu Zamanla Açmayı düşünüyoruz eğer Userlerimizden İstek Gelirse Açarız. Bu Sw de Hiçbir Zaman İtem kasma Ve Pazar Zevkinin Bitmiceğinden Emın olabilrsiniz !!!

Basma Oranları

+1 ~ +5 = %100+5 ~ +6 = %60+6 ~ +7 = % 45+7 ~ +8 = % 25+8 ~ +9 = % 0+9 oranı Zamanla İsteğe Göre Açılır Arkadaşlar ....

Takılarda+1 olarak droplu zaten

+2 ~ +3 = % 0Bunların tamamı Sw de itemin ve pazarın bitmemesi içindir...

Gene Şöyle Kısa Ve Güzelce Bi sw özelliklerinden Bahsedelim Sizlere...# Oto Üyelik# Databasede Gereksiz Hiç Bir Table ve Procedür Yoktur.# Karakter Açıldığı Gibi Üzerinde Itemlerle Doğar.# Oto G1 Sistemi [İlk 5 Clan g0, Kalanı g1.# Castle Siege War Sorunsuz, Np Geliyor.# Özel NPC Düzeneği,# Oyun içi NCS Aktif,

# King Prize, Notice vs. Sorunsuz

# Classlar Eşittir. Hiçbir Classın, diğer classa üstünliğü yoktur. Iyi oynayan kazansın

# 50 Kareli, 50 Karesiz Sembol,

# STAT-SKILL Sıfırlama Sorunsuz.

# Lunar War Sorunsuz.

# Görev Npcleri vs. Kaldırılmıştır.

# 70 Quest İtemini CZ'deki Canavardan Yapabileceksiniz..# Krowaz ve Bi-Frost Kaldırılmıştır..# BF Yaratıkları ve Krowaz Cz'ye Eklenmiştir..Herşey Sorunsuz Çalışmaktadır. Ve Hiçbir Bug, Hile , Kusur , VB. Gibi Durumlar Söz Konusu Bile Olamaz Ve Türkiye'De Tek Olmasını Saglayan Özelliğide Budur.IP0=212.252.27.213 /Elifko.com olarak değişecektir ileride yeni acılan homeko sw mizde gercekten kaliteli bir oyunu oynayacak ve hayran kalacaksınız..
 
Üst
Silkroad Serverler