Merhaba Ziyaretçi
Forumumuza hoşgeldiniz.Sitemizi daha yararlı şekilde kullanabilmek için lütfen kayıt olun veya giriş yapın.

1299-1397-1534-18xx HD Effect's Client Eklentisi Oyunu HD Oynayın!

Server Tanitimi , Ko Tanitimi , Silkroad Pvp Serverler , Metin2 Pvp Serverler

[XFB] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Client & Patch Paylaşımları kategorisinde arizadatabase tarafından oluşturulan 1299-1397-1534-18xx HD Effect's Client Eklentisi Oyunu HD Oynayın! başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 6,146 kez görüntülenmiş, 146 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Client & Patch Paylaşımları
Konu Başlığı 1299-1397-1534-18xx HD Effect's Client Eklentisi Oyunu HD Oynayın!
Konbuyu başlatan arizadatabase
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan hruya42

arizadatabase

Forum Sahibi
Yönetici
19 May 2013
1,162
3
Öncelikle Selamun Aleyküm. Bildiginiz Gibi Uskoda Su Anda HD Effects Benzeri Bir Efekt Kullanılmakta. Bunu Baslıktaki Versionlar İçin Düşündüm. Eskiden Düsük Kaliteli Oyunları HD Efek Geliştirmek İçin "ENBSeries" Vardı Çok Fazla Oyun Kapsıyordu Ama KnightOnline Aralarında Yoktu Bende Bu "ENBSeries"i KnightOnlineye Uyarlamaya Çalıştım Az Biraz Birşeyler Oldu Üzerinde Calısıyorum Son Halinide Paylasmayı Düsünüyorum.
Directx 8 Destekli Daha İyi Grafik İçin Directx 9 a Çevirecektim KnightOnline Algılamıyor Bu Seferde Neyse

Dosyaları KnightOnline'nin Bulundugu Yere Atın Ve Oyuna Girin Farkı %100 Göreceksiniz

ScreenShot :

İndirme Link :
Gizli içerik
Bu içeriği görmek için cevap yazmalısınız.
Rar Şifresi : ko-destek.com

daemon

New Member
24 Ağu 2013
13
0
+++++++++++++++++++++++++++++++++++

3d3d3d

New Member
2 Kas 2013
2
0