Alfa Kurt İndir – Türkçe Dublaj 1080P

Filmbot

K-D Aktif Üye
Katılım
1 Eki 2019
Mesajlar
270
Beğeniler
0
#1
Alfa Kurt Türkçe Dublaj Full HD 1080P İndir, 20 bin yıl öncesine gittiğimiz filmde Avrupa’nın Paleolitik çağında yaşayan bir genç, kabilesinin en elit üyeleriyle beraber bir ava çıkar. Genç av sırasında yaralanır ve yanındaki arkadaşları onu aracık da ölüme terk eder. Ancak yaşama mücadelesini kazanan bu genç tekrar hayata dönerek gözlerini açar. Tabi doğanın ortasında yapayalnız bir şekilde kendisini bulur. Aynı şekilde kabilesinden ayrı düşen bir kurda denk gelir. Bu kurt ile zaman geçtikçe daha iyi anlaşmaya başlayarak aralarında bir bağ oluşur. Artık beraber hareket eden bu ikili, dondurucu soğuklar gelmeden tekrar yaşadığı yere dönmelidirler.


Macera, aksiyon ve dram türündeki 6,4 IMDB puanına sahip olan Alfa Kurt diğer adıyla Alpha filmini, sizlere aşağıdaki bağlantı adreslerinden Türkçe Dublaj olarak full hd 1080P indirip, izleyebilirsiniz.

Sitemizde güncel ve yeni filmleri sizlere hızlı linkler aracılığıyla indirmenize sunuyoruz. Bu filmleri hiçbir ücret ödemeden full hd 1080P kalitesinde indirerek izleyebilirsiniz. Ücretsiz vip kalitesindeki filmlere ulaşmak için Film İndir bağlantısına tıklayabilir ve tüm filmlere göz atmaya başlayabilirsiniz.

https://www.www.ko-destek.com//wp-content/uploads/2019/10/alfa-kurt-indir-min.jpg https://www.www.ko-destek.com//wp-content/uploads/2019/10/alfa-kurt-indir1-min.jpg https://www.www.ko-destek.com//wp-content/uploads/2019/10/alfa-kurt-indir2-min.jpg


https://www.www.ko-destek.com//wp-content/uploads/2018/09/indirmelinkleri.png

BOYUT : 1,6 Cigolayt​

IMDB : 6,7​

GÖRÜNTÜ : 1080P​

DİL : TR Dublaj​

 

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)

Üst Alt