Server Tanitimi , Ko Tanitimi , Silkroad Pvp Serverler , Metin2 Pvp Serverler

BaşLangıç LeveL Para Stat Point Skill Point Ayarlama

[XFB] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Prosedür & Kod Paylaşımları kategorisinde Stark tarafından oluşturulan BaşLangıç LeveL Para Stat Point Skill Point Ayarlama başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,167 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Prosedür & Kod Paylaşımları
Konu Başlığı BaşLangıç LeveL Para Stat Point Skill Point Ayarlama
Konbuyu başlatan Stark
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan g1tar1st

Stark

K.Destek Yöneticisi
Merhaba Arkadaşlar Sorun yaşayan Arkadaşlar Icın Paylasıyorum .ÇoğunLuğun BiLdiği Bir uyguLama ama BiLmiyen ArkadaşLar Vardır Die ResimLerLe anLatım Yapmak İstedim...Söz ResimLerde..

------------------------------------------------

Daha Basit Bir Yöntem ilede Yapabilirsiniz

Create_New_Char Procedurunu açıp şu kodu yapıştırabilirsiniz.. Ben Ardreama Göre Ayarladım Siz Kendi Serverinize Göre Ayarlayabilirsiniz..

Kod:
/* Karus Warrior */
update userdata set Class = 105 , points = 174, strskill = 'f', level = 59 where struserid = @CharID and @Class = 101

/* Karus Rogue */
update userdata set Class = 107 , points = 174, strskill = 'f', level = 59 where struserid = @CharID and @Class = 102

/* Karus Mage */
update userdata set Class = 109 , points = 174, strskill = 'f', level = 59 where struserid = @CharID and @Class = 103

/* Karus Priest */
update userdata set Class = 111 , points = 174, strskill = 'f', level = 59 where struserid = @CharID and @Class = 104

/* Human Warrior */
update userdata set Class = 205 , points = 174, strskill = 'f', level = 59 where struserid = @CharID and @Class = 201

/* Human Rogue */
update userdata set Class = 207 , points = 174, strskill = 'f', level = 59 where struserid = @CharID and @Class = 202

/* Human Mage */
update userdata set Class = 209 , points = 174, strskill = 'f', level = 59 where struserid = @CharID and @Class = 203

/* Human Priest */
update userdata set Class = 211 , points = 174, strskill = 'f', level = 59 where struserid = @CharID and @Class = 204
Konu Alıntıdır Arkadaşlar