İkizler Projesi (Gemini Man) İndir – Türkçe Dublaj 1080P

Filmbot

K-D Aktif Üye
Katılım
1 Eki 2019
Mesajlar
270
Beğeniler
0
#1
İkizler Projesi – Gemini Man Türkçe Dublaj Full HD 1080P İndir, Bir kiralık katilin her hareketini önceden bilen kendi klonunun peşine düşmesini konu alan film, Henry adındaki kiralık katil, işini ve aksiyon dolu hayatını geride bırakıp emekliye ayrılmak ister. Ancak 15 yıl önce kendinden alınan genlerinden yapılan klon, Henry’nin peşine düşer. Üstelik bu klon, Henry’nin her hareketini önceden bilmektedir. Henry ise her hareketini önceden bilen klonuna karşı zorlu bir mücadele verecektir.

“Pi’nin yaşamı” ve “Kaplan ve Ejderha” gibi filmlerin yönetmenliğini yapmış olan Ang Lee‘nin yönetmenliğini yapmış olan ve başrol de usta oyuncu Will Smith‘in yer aldığı 5,6 IMDB puanına sahip İkizler Projesi diğer adıyla Gemini Man adlı filmi aşağıdaki linklerden Türkçe Dublaj olarak full hd 1080P indirebilirsiniz.

Ayrıca bu gibi yeni filmleri ücretsiz bir şekilde indirip, izlemek için Film İndir bağlantısını ziyaret edebilirsiniz.

https://www.www.ko-destek.com//wp-content/uploads/2019/10/ikizler-projesi-indir.jpg https://www.www.ko-destek.com//wp-content/uploads/2019/10/ikizler-projesi-indir1.jpg https://www.www.ko-destek.com//wp-content/uploads/2019/10/ikizler-projesi-indir2-min.jpg


https://www.www.ko-destek.com//wp-content/uploads/2018/09/indirmelinkleri.png

BOYUT : 1,6 Cigolayt​

IMDB : 5,6​

GÖRÜNTÜ : HDCam​

DİL : TR Dublaj​

 

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)

Üst Alt