Piyanist İndir – Türkçe Dublaj 1080P Full HD

Filmbot

K-D Aktif Üye
Katılım
1 Eki 2019
Mesajlar
270
Beğeniler
0
#1
Piyanist Türkçe Dublaj Full HD 1080P İndir, Almanya Nazi’sinin Polonya işgalini konu alan film, oldukça popüler ve ünü yükselen bir piyanist olan Wladyslaw Szpilman‘in başından geçenleri gösteriyor. Naziler Polonya’da ki Yahudilerin bazılarını sürüp, bazılarını da öldürmektedir. Szpilman ise ailesiyle beraber açlık ve sefillik çekmektedir. Bir gün daha önce tanıştığı işbirlikçinin biri onun ölüm trenlerine binmesine engel olarak hayatta kalmasını sağlar. Artık tek başına hayatta tutunmaya çalışan Szpilman, esir alınarak, diğer Yahudilerle beraber çalışmaktadır. Oradan kaçarak kurtulmaya çalışan Szpilman, bir Alman subayı sayesinde savaştan sağ kurtulmayı başarır. Kesinlikle izlenmesi gereken gerçek bir hikayeye odaklanan film The Pianist diğer adıyla da Piyanist filmini aşağıdaki linklerden Türkçe Dublaj full hd 1080P indirebilirsiniz.

Piyanist gibi çeşitli filmleri sitemizde sizler için ücretsiz linkler aracılığıyla full hd paylaşıyorum. Özellikle de kesinlikle izlenilmesi gereken filmlerin yer aldığı sitemizde dilediğiniz filmi 1080P kalitesinde vip kalitesinde hızlı linkleri kullanarak indirip, izlemek için Film İndir bağlantısına tıklayarak, filmlere göz atmaya başlayabilirsiniz.

https://www.www.ko-destek.com//wp-content/uploads/2019/11/piyanist.jpeg https://www.www.ko-destek.com//wp-content/uploads/2019/11/piyanist2.jpg https://www.www.ko-destek.com//wp-content/uploads/2019/11/piyanist1-min.jpg


https://www.www.ko-destek.com//wp-content/uploads/2018/09/indirmelinkleri.png

BOYUT : 2 Cigolayt​

IMDB : 8,5​

GÖRÜNTÜ : 1080P​

DİL : TR Dublaj​

 

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)

Üst Alt