The Laundromat – Kirli Para (2019) İndir – Türkçe Dublaj 1080

Filmbot

K-D Aktif Üye
Katılım
1 Eki 2019
Mesajlar
270
Beğeniler
0
#1
The Laundromat – Kirli Para Türkçe Dublaj Full HD 1080P İndir, Ellen Martin, dul bir kadındır. Bir gün sigorta dolandırıcılarının avı olan Ellen, bu olay yüzünden tatilini de yarıda bırakmak zorunda kalır. Ancak Ellen, bu olayın peşini bırakmaz ve hakkını geri alıp suçluların cezasını bulması için araştırmalar yapmaya başlar. Bu araştırmalar Ellen’i Panamada ki ortak çalışan 2 avukata çıkarır. Jürgen Mossack ve Ramón Fonseca, finans konusunda oldukça tecrübeli avukatlardır ve zenginlerin parasını daha da çoğaltarak, onların daha çok zengin olmalarını sağlamaktadır. Ancak bu sefer dolandırılmış olan Ellen’e yardım etmek için zorlu bir mücadeleye girişeceklerdir.

6,3 IMDB puanına sahip olan Dram türündeki Kirli Para diğer adıyla The Laundromat filmini aşağıdaki paylaştığım linklerden birine tıklayarak Türkçe Dublaj olarak full hd 1080P indirebilirsiniz.

Film İndir bağlantısına tıkladığınız taktirde sitemizde sizlere özenle paylaştığım filmlere ulaşabilir ve dilediğinizi ücretsiz olarak full hd indirebilirsiniz.

https://www.www.ko-destek.com//wp-content/uploads/2019/10/the-laundromat-indir.jpg https://www.www.ko-destek.com//wp-content/uploads/2019/10/the-laundromat-indir1.jpg https://www.www.ko-destek.com//wp-content/uploads/2019/10/the-laundromat-indir2.jpgÖneri Film Köşesi : Wounds – Yaralar Filmi Türkçe Dublaj İndir

https://www.www.ko-destek.com//wp-content/uploads/2018/09/indirmelinkleri.png

BOYUT : 1,74 Cigolayt​

IMDB : 6,3​

GÖRÜNTÜ : 1080P​

DİL : TR Dublaj​

 

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)

Üst Alt