Server Tanitimi , Ko Tanitimi , Silkroad Pvp Serverler , Metin2 Pvp Serverler

Türkiye'nin GELMİŞ GEÇMİŞ EN SAĞLAM SERVERI>İlk ve Tek Stratejik Knight EMEK SERVER

Konu Bilgileri

Kategori Adı Server Tanıtımı
Konu Başlığı Türkiye'nin GELMİŞ GEÇMİŞ EN SAĞLAM SERVERI>İlk ve Tek Stratejik Knight EMEK SERVER
Konbuyu başlatan Stark
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Stark

Stark

K.Destek Yöneticisi
27 May 2013
2,663
3
0
Hemen Tıklayıp Üye Olmak İçin..KO PANELE GİRİP ÜYE OLMAK VE SAVAŞA KATILMAK İÇİN NE BEKLİYORSUN? GEL VE DEVLETİNİ KUR SAVAŞ !!!!!!ÜSTEKİ LİNKE TIKLAYARAK SİTEYE GİRİŞ YAPABİLİRSİNİZ...SW YENİ AÇILDI VE DİĞER PVP ÇOK FARKLIDIR NEDENİ İSE ilk ve tek stratejik knight OLMASIDIR 2 DK NIZI ALMAZ SİTEYE GİR BAK ZATEN FARKI ANLIYACAKSINIZ..NOT:USER SAYISI SIKINTISI YOKTUR 500 800 ARASI DEĞİŞEN USER VARDIR KO PANEL GİRİŞ YAPARAK BAKABİLİRSİNİZ...Böyle bir knight yok, ilk ve tek stratejik knight

Knight Oyunumuzda, pk monotonluğuna son veriyoruz.

Clan yerine, Devlet kuracaksınız, 36 değil , yüzlerce savaşçı.

Artık tek amacınız, diğer savçıları öldürmek değil

Devletinizin sınırlarını genişletmeli, mevcut kalelerinizi savunmalı, eksiksiz bir birlik oluşturmalısınız.Topraklarınız genişledikçe kazancınız artacak, daha güçlü silahlara ve zırhlara sahip olacaksınız.

Devletler arasında birlikler ve savaşlar olacak.

En deneyimli, profesyonel, güçlü silahçıları olan devletler, en geniş topraklara sahip olacaklarSavaşçılar deneyimlerine göre rütbelere erişecek, devletin başına bürokrat yada ordunun başına komutan olacaklar.

En iyi istihbaratı olan yöneticiler en çok kazananlar olacak.

Aylar süren fatihler,kuşatmalar, savaşlar sizleri bekliyor.Kısacası Knight'ın oyunculuk sistemi, yüksek adrenalini , hareketli sahnelerini , web tabanlı oyunların startejisi, siyaseti, ticareti ve entirkalarıyla birleştiriyoruz, ve bunu dünyada ilk kez biz yapıyoruz.Yeniçeri elbiseleri gibi yapısına uymayan yenilikler yerine, Knight oyununun ve Türk insanının karakteristiğine uygun bu sistemde, oyunda çevrimiçi kalan , kıdemli savaşçılar en çok kazananlar olacak.

Bundan sonra bir "Türk Knightı" taklit edilecek, oyuncularımıza hayırlı olsun.Oyunda rütbe ve mevkiiler online kalma kıdem puanı ile belirlenmektedir, hiç zaman kaybetmeden bir an önce oyuna girin.

Fortigate Güvenlik Duvarı ile korunmaktadır.Oto üyelik bir süreliğine aktiftir.Pus aktiftir, (TL item satışı yoktur online kalma puanı ile pustan item alınır)Reklam sistemimize üye olan userler ücretsiz premium alabilmektedirler.KO PANELE GİRİP ÜYE OLMAK VE SAVAŞA KATILMAK İÇİN NE BEKLİYORSUN? GEL VE DEVLETİNİ KUR SAVAŞ !!!!!!
 

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)

Üst Alt