Server Tanitimi , Ko Tanitimi , Silkroad Pvp Serverler , Metin2 Pvp Serverler

USERLERİN Kullandığı PROGRAMLARI Görmek [ HİLELERİ ENGELLEMEK İÇİN MÜTHİŞ BİR ÇÖZÜM ]

[XFB] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Prosedür & Kod Paylaşımları kategorisinde barbartu tarafından oluşturulan USERLERİN Kullandığı PROGRAMLARI Görmek [ HİLELERİ ENGELLEMEK İÇİN MÜTHİŞ BİR ÇÖZÜM ] başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 934 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Prosedür & Kod Paylaşımları
Konu Başlığı USERLERİN Kullandığı PROGRAMLARI Görmek [ HİLELERİ ENGELLEMEK İÇİN MÜTHİŞ BİR ÇÖZÜM ]
Konbuyu başlatan barbartu
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan dodo74100

barbartu

New Member
Merhaba PVP KENTİ Üyeleri , Bugün Sizlere Oyun İçinde Userlerin Kullandığı Programları Görmeniz Ve HİLEYE Birebir ÇÖZÜMÜNÜZ Olacak KONUYU Sunuyorum . Evet Bunu Nasıl AKTİF Ediceğinizi Anlatacağım . Gerekli Şeyleri Yaptıktan Sonra Userlerin Task Manager Yani Kullandığı Programları Görebileceksiniz .
Ben Bu Sistem Üzerine Yapay Zeka Gm Yazdım . Userin Yanına Gidip Kullandığı Programları Kontrol Ediyor Bende Ki Liste Göre İllegal Bir Exe Veya dll
Çalıştığı Zaman İlk Oyundan Atıyor Tekrar Girerse BANLIYOR ...

Öncelikle Prosedürlerimizi oluşturuyoruz,

1;

Gizli içerik
Bu içeriği görmek için cevap yazmalısınız.
Gizli içerik
Bu içeriği görmek için cevap yazmalısınız.

Ve Oyun İçinde /plc UserNick Yaptığınız Zaman Programları Görebileceksiniz .
Eğer Olmuyorsa Kullandığınız Anti Cheat Komutlarının İçine Bu /plc Komutunu Eklemeniz Gerekmekte.