Sitemizden Yararlanmak İçin

Sitemize Üye Olmalısınız

or Kayıt ol
Server Tanitimi , Ko Tanitimi , Silkroad Pvp Serverler , Metin2 Pvp Serverler

Yeni profil mesajları

hocam merhaba skype adresinizi ekledim onaylarsanız sizinle görüşmek istiyorum
Merhaba hocam, kolay gelsin.

Database editleme işiyle hayla uğraşıyor musunuz?

DB editlettirmek istiyoruz ama piyasada sağlam adam yok.
Merhaba

http://www.ko-destek.com/database-paylasimlari/3958-v18xx-database-pus-sourceler-18xx-19xx-invertory-editoru-ile-hatasiz-amp-bugsuz.html

Dosyaların tamamını speedyshare.com adresine upload etmişsiniz fakat linklere tıkladığımda site beni başka sayfalara yönlendiriyor ve dosyaları indiremiyorum.

Bu dosyaları başka bir yere upload etme şansını var mı acaba ? Kurulum yapmaya ve öğrenmeye çalışıyorum. Yardımcı olabilirmisiniz ?

Ayrıca özel mesaj kutunuz dolmuş boşaltabilirmisiniz.
Hocam iyi akşamlar ben sizin foruma yüklediginiz 2039 databaseyi sql 2014 ile yükledim herşey tamam fakat oyuna girerken yaşadıgım sıkıntılar var there is an error in the selected server forumda kodlar vermişler oto üyelik vb fakat ben sql 2014 de bunu nasıl yapacagımı bilmiyorum yardımcı olur musunuz şimdiden teşekkür ediyorum :)
sa hocam ben ındırme yapamıyorm nasıl ypcm bı tarıf edermsn
s.a bro ben kendi PC'me server kurdumda herşey hazır invalid password hatası veriyor QA'dan verilen kodları yapıp tekrar açıp girmeyi denedim ama hala aynı sorun devam ediyor bana bi yardımcı olsanız portlarımın açık olup olmamasıyla alakası yok değil mi eğer sorun filesde ise varsa 1299 Server Files Sorunsuz link atarmısnız
Sayın ArizaDatabase, 550 bin karakterli bir konu açmaya çalışıyorum. "Sunucu hatası 500" diye bir hata veriyor. Acaba konu açarken karakter sınırı yok da başka bir nedenden mi bu hatayı verir? Konu açmada karakter sınırı varsa lütfen bunu kaldırır veya 1 milyon karaktere çıkarır mısınız?

Teşekkürler.
Üst